1. Müügitingimused

1.1. Üldtingimused kehtivad Shock Lashes OÜ kliendi (edaspidi Klient) ja www.styleme.ee omaniku Shock Lashes OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Üldised tingimused ei saa vastuolus olla Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.

1.3. Lisaks käesolevatele Üldistele tingimustele reguleerib Kliendi ja Shock Lashes OÜ vahelisi suhteid toodete hinnakiri. 

1.4. Shock Lashes OÜ jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja toodete hindasid ühepoolselt muuta. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist leheküljel. Kui Klient edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis Kliendi jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused. 

1.5. Shock Lashes OÜ koduleheküljel tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

2. Hinnakiri

2.1. Täpsem informatsioon ja hinnad on toodud iga toodete kirjelduses.

2.2. Shock Lashes OÜ e-poe koduleheküljel müüdavate toodete hinnad on toodud Eurodes transpordi kuludeta.  

2.3. Hinnad ei sisalda ja nendele ei lisandu käibemaks, kuna e-poe omanik Shock Lashes OÜ ei ole registreeritud Eesti Maksu- ja Tolliametis kui käibemaksukohustuslane ettevõtte.

2.4. Kui Klient soovib kaupa osta, siis peab ta valima kohaletoimetamise viis ja tasuma hinnakirjas märgitud summa:

 • OMNIVA lihtmaksikiri – 1,10 EUR*.**
 • SmartPost – 2,80 EUR*
 • Kuller (Tallinna piires) – 4,50 EUR

 *Alates 22EUR kohaletoimetamine SmartPosti või Eesti Posti kaudu on tasuta.

**Me ei vastuta Omniva lihtmaksikirjade eest, sest nendel ei ole jälgimisnumbrit.

2.5. Shock Lashes OÜ jätab endale õiguse hinda korrigeerida. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuse jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli ettemaksuarvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

3. Tellimuse vormistamine ja tasumine

3.1. Kliendi Ostukorv luuakse hetkel, kui ta on klikkinud nupule "Pane korvi."

3.2. Toote Ostukorvi lisamine ei kohusta Klienti seda toodet ostma.

3.3. Klient saab muuta Ostukorvis olevate toodete kogust ning vajadusel Ostukorvist eemaldada.

3.4. Ostukorvis olevad tooted on saadaval ka teistele Klientidele.

3.5. Peale seda, kui Klient on tellimuse vormistanud, saadetakse tema e-postile arve, mille ostja peab ära tasuma Interneti panga kaudu 2 (kahe) päeva jooksul.

3.6. Tellimuse võib lugeda kinnitatud Shock Lashes OÜ poolt juhul, kui ostja on teinud 100% ettemaksu Shock Lashes OÜ arveldus kontole.

All ettetoodud Shock Lashes OÜ arvelduse rekvisiidid:

Saaja: Shock Lashes OÜ

Swedbank: EE122200221048711198

Selgitus: [Tellimuse number]

3.7. Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häiredeta kohaletoimetamine ja vahel hoiab ka lisakuludest ära.

4. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

4.1. Peale lepingu sõlmimist ja arve tasu kontole laekumist, tellitud kaup pakitakse ja edastatakse kullerfirmadele 2 (kahe)  tööpäeva jooksul.

4.2. Kui raha laekub meie kontole peale 12:00, siis kaup saadetakse teile järgmisel päeval. Kui tellimus on sooritatud laupäeval, pühapäeval või riikliku püha ajal, tehakse postitus sellelest järgneval tööpäeval.

4.3. Shock Lashes OÜ ja kullerfirmad ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivis või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

4.4. Kuller toob kauba tellimuses märgitud aadressile. Juhul kui muutub kohaletoimetamise aadress või kokkuleppitud aeg siis tuleb ostjal kohe sellest teatama Shock Lashes OÜ’le enne kauba kohale toimetamist.

4.5. Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle saatelehe alusel. Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist saatelehele, soovitab Shock Lashes OÜ üle vaadata toote pakend. Nähtavate vigastuste korral soovitab Shock Lashes OÜ kauba mitte vastu võtta. Juhul kui klient annab oma allkirja saatedokumendile, on ta nõus et pakend on vigastamata.

4.6. Vigastatud pakendiga toode tuleb tagastada kullerile ning saata informatsioon e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

4.7. Shock Lashes OÜ kohustub Klienti teavitama tarneaja muutumisest esimesel võimalusel pärast informatsiooni saamist.

5. Tellimuse tühistamine ja tagastamine

5.1. Shock Lashes OÜ jätab enda järgi õiguse tellimuse tühistamist juhul, kui klient ei ole tasunud ettemaksu 2 (kahe) päeva jooksul.

5.2. Kliendil on õigus taganeda või vahetada ümber kauba 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest juhul, kui ostetud kaup ei vastuta kliendi ootamistele. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Tagastamise avaldus võetakse vastu kirjalikus vormis See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  E-mailile, kus peab olema märgitud tellimuse number.

5.3. Kui tellitud kaup jõudis Kliendini praagiga, mida polnud välisel vaatlusel kohe tuvastatud ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei ole see, mida Klient tellis, palume meid sellest koheselt e-posti teel informeerida. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Kaup ei kuulu ümber vahetamisele juhul kui, kaup on vigastada saanud pakendi avamisel või kasutamisel. Uus kaup saabub Kliendile 3-5 päeva jooksul (juhul, kui see kohapeal olemas).

5.4. Kui tagastatav toode on viga saanud ja antud olukord on põhjustatud Kliendi poolt toote mittesihipärase kasutamise, Kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, jätab Shock Lashes OÜ endale õiguse toote ümber mitte vahetada. 

5.5. Tagastatud kauba eest makstud raha tagastatakse ostjale seadusega ettenähtud 30 päeva jooksul, kauba tagastamise avalduse esitamise päevast. Klient masksab kõik postikulud.

6. Poolte vastutus ja vääramatu jõud 

6.1. Shock Lashes OÜ vastutab Kliendi ees käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. 

6.2. Klient vastutab Shock Lashes OÜ ees käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. 

6.3. Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteosutamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteosutamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).

6.4. Shock Lashes OÜ ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada Kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames.

7. Muud tingimused 

7.1. Shock Lashes OÜ kasutab Kliendi poolt antud isikuandmeid ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks. Shock Lashes OÜ ei avalda ostude käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a. postifirmad ja seadusega ettenähtud juhtudel. 

7.2. Shock Lashes OÜ jätab endale õiguse saata Kliendile infot uute toodete ja sooduspakkumiste kohta, kui Klient on tellinud Shock Lashes OÜ uudiskirja. Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist Shock Lashes OÜ andmebaasist. 

7.3. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja Shock Lashes OÜ Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest. 

7.4. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui Shock Lashes OÜ õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.   

 

Juriidiline isik:

 • Shock Lashes OÜ
 • Pae 62, Tallinna linn,
 • Harju maakond, 13620
 • Reg. nr: 11884462
 • MTR nr: KJK042852

Pangakontod:

 • Swedbank:
 • EE122200221048711198
 • IBAN: 
 • EE122200221048711198
 • BIC/SWIFT: 
 • HABAEE2X 

Klienditugi:

 • E-Mail:
 • info@styleme.ee
 • Telefon:
 • (+372) 54 560 660
 • Tööaeg:
 • E-R 09.00-18.00

Miks osta meilt:

Suur tootevalik

Kogu kaup kohe olemas

14-päevane tagastusõigus

Tellimused al- 22€ postikuluta